Koszyk
Wartość zakupów: 0.00 zł
Zarejestruj się / Zaloguj

Ogłoszenie o Prace

Strona głównaAktualnościOgłoszenie o Prace

wielkość tekstu:A | A | A

 

Firma Bearpol- producent rozdzielni elektrycznych oraz osprzętu do stref zagrożonych wybuchem poszukuje osoby na stanowisko:


Pracownik Produkcji (miejsce pracy Łazy: powiat zawierciański)


Do zakresu obowiązków należeć będzie w szczególności:
-obsługa maszyn produkcyjnych i narzędzi pomiarowych,
-kontrolowanie prawidłowego przebiegu procesu produkcji,
-przygotowanie wyrobów do transportu,
-przestrzeganie procedur wewnętrznych obowiązujących w firmie

Od kandydatów oczekujemy:
-umiejętności obsługi komputera,
-wykształcenia co najmniej zawodowego, kierunek elektryka, elektronika, elektrotechnika lub pokrewne
-umiejętności pracy w zespole,
-sumienności i punktualności,
-dyspozycyjności
Dodatkowym atutem będą uprawnienia SEP do 1kV.

Oferujemy:
-umowę o pracę
- cały etat,
-przyjazną atmosferę pracy,
-udział w szkoleniach

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: biuro@bearpol.pl w terminie do 31 stycznia 2021 r. Prosimy o zawarcie następujących informacji: imię i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia.


Klauzula Informacyjna Zgodnie z art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia od dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) „RODO”, informujemy, że:
1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Sylwester Ligienza prowadzący działalność gospodarczą pod firmą P.H.U. Bearpol Kraft-Instalacje Sylwester Ligienza z siedzibą w Łazach (42-450), przy ul. Wyzwolenia 5A adres e-mail: biuro@bearpol.pl, tel. 692407247.
2. W sprawach związanych z przetwarzaniem Pani/a danych przez Administratora można kontaktować się z wykorzystaniem powyższych danych.
3. Pani/a dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie przepisów prawa pracy (art. 6 ust. 1 lit. c RODO). Dane niewymagane przepisami prawa, przekazane przez Pana/ią w przesłanych dokumentach, będą przetwarzane na podstawie zgody, za jaką zostanie potraktowane ich przekazanie (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).
4. W zakresie informacji wskazanych w ogłoszeniu jako niezbędne, zgodnie z Kodeksem Pracy - podanie danych jest obowiązkowe i niezbędne do udziału w procesie rekrutacji. Ich niepodanie może uniemożliwić udział w procesie rekrutacji. Podanie danych innych niż wskazane w ogłoszeniu jako wymagane, nie ma wpływu na proces rekrutacji i nie jest niezbędne.
5. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce przed jej wycofaniem.
6. Odbiorcami Pani/a danych osobowych mogą być wyłącznie podmioty, które uprawnione są do ich otrzymania na mocy przepisów prawa. Ponadto Pani/a dane mogą być udostępnione kurierom, operatorom pocztowym, a także podmiotom, z którymi zawarłem umowę powierzenia przetwarzania danych osobowych są to np. firmy hostingowe lub informatyczne/serwisowe, które dbają np. o pocztę elektroniczną, czy systemy i oprogramowanie w firmie.
7. Pani/a dane osobowe przechowywane będą przez okres 60 dni od dnia zakończenia rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
8. Posiada Pan/i prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, a także ich sprostowania (poprawiania). Przysługuje Pani/u także prawo do żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także sprzeciwu na przetwarzanie, przy czym przysługuje ono jedynie w sytuacji, jeżeli dalsze przetwarzanie nie jest niezbędne do wywiązania się przez Administratora z obowiązku prawnego i nie występują inne nadrzędne prawne podstawy przetwarzania.
9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi na realizowane przez Administratora przetwarzanie Pani/a danych do Prezesa UODO (uodo.gov.pl).
10. Pani/a nie będą udostępnione do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
11. Pani/a dane nie będą podlegały profilowaniu lub zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji.

 

czytano: 319 razy

autor: Ogłoszenie o Prace

data dodania: 2021-01-14 10:54:14

Strona główna

Masz do nas

pytanie?

wypełnij formularz

Oferta naszej firmy to skrzynki ex, dławik EX, osprzęt przeciwwybuchowy, rozdzielnice aluminiowe, ognioszczelne ATEX, osprzęt EX , przepusty kablowe.

MRD - tekst do odczytu maszynowego

ETR - tekst łatwy do czytania

Polityka prywatności

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Facebook